گفت و گو با نیوشا ضیغمی در مورد پرتقال خونی

گفت و گو با نیوشا ضیغمی در مورد پرتقال خونی

نیوشا ضیغمی،بازیگر نقش ترمه در فیلم سینمایی “پرتقال خونی” در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: معیار و ملاک اصلی من برای بازی در این فیلم کارکردن با یک کارگردان بسیار باسابقه وباتجربه سینمای ایران “سیروس الوند” بود و در واقع کار با وی جز افتخارات من به عنوان بازیگر و نکته ی مثبت کارنامه ی کاری من است.

گقت و گو با نیوشا ضیغمی

وی افزود:مضمون و نوع ژانر فیلمنامه دومین دلیل انتخاب این نقش محسوب می شود. وی در مورد فیلم سینمایی

بازیگر “پرتقال خونی”‌اظهار داشت:‌این فیلم به طور اساسی یک مسئله ی عشقی را بیان نمی کند و در واقع به بیان مسائل خانوادگی و اجتماعی می پردازد و در واقع به بیان مسایل خانوادگی و اجتماعی می پردازد.ناهنجاری اکثر جوامع انسانی نبود استحکام در بنیان خانواده است و آدم های “پرتقال خونی”به دلیل مشکلاتشان در زندگی خانوادگی به این سمت و سو سوق داده شده اند.

این بازیگر ادامه داد:هرکدام از آدم های این داستان از “سیاوش” قصه گرفته تا خود “ترمه”،دارای بحران خانوادگی هستند و بازگشت “ترمه” در آخر داستان به آغوش مادر ،به عنوان امن ترین جایگاه خانواده؛حکایت از این مسئله دارد.

ضیغمی درمورد نقش “ترمه” عنوان کرد:”ترمه” دختری بسیار ساده است که در زندگی به دنبال جایگاهی امن می گردد.این موضوع از نداشتن پدر و خیانت پدرش سرچشمه می گیرد و در واقع اتفاقات درون داستان”پرتقال خونی” آدمهای داستان را به این سمت و سو سوق داده است.

وی درمورد فیلم سینمایی” پرتقال خونی” بیان داشت: این فیلم با توجه به ساخت و مضمونش نگاهی به سینمای عام دارد و هر طبقه ای از جامعه را دربرمی گیرد و اجتماعی بودن و ارائه ی تحلیل از اساس و بنیان خانواده از ویژگی های بارز آن است.

ضیغمی درمورد اعتراض سیروس الوند به شرایط اکران فیلم بیان داشت:سیروس الوند به دلیل نداشتن تبلیغات از یک هفته قبل از اکران و در سکوت خبری برگزار شدن آن؛روز اول اکران ناراحت بود،اما در حال حاضر با زحمات کشیده شده از سوی پخش فیلم ایران،تبلیغات شهری و تلویزیونی خوبی صورت گرفته است و با شرایط به وجود آمده،امیدوارم که “پرتقال خونی”‌اکران خوبی را داشته باشد..

/ 4 نظر / 37 بازدید
انجمن دفاعیه از هنرمندان ایران

سلام. از اینکه با ما همراه هستید از شما تشکر می کنیم. انجمن دفاعیه از هنرمندان ایران با موضوعاتی نظیر: عسگرپور:می‌خواهند نشان دهند سینمایی‌ها یا گربه‌باز و سگ‌باز هستند یا موجب بی‌آبرویی جامعه! داود رشیدی: شکایت‌نامه‌ای از آقای سلحشور به دلیل اهانت به بازیگران تنظیم کرده‌ایم مصاحبه خواندنی با امین حیایی پست های قبل انجمن دفاعیه از هنرمندان ایران : نقدی بر فیلم پرتقال خونی: فیلمسازی که دوران فیلم هایش تمام شده ا ست! حسن جوهرچی،سام درخشانی،امیرمحمد زند در((مثل شیشه)) مثل همیشه به حمایت شما دوستان نیازمندیم. منتظر قدم های گرم و صمیمی شما دوستان هستیم. امروز 15 آبان ماه تولد احسان علیخانی.همچنین شما میتوانید تولد هنرمندان متولد آبان ماه را در قسمت زادروز هنرمندان در این ماه مشاهده کنید و زادروز انان را تبریک بگویید. با تشکر ازشما همراهان

انجمن دفاعیه از هنرمندان ایران

سلام. از اینکه با ما همراه هستید از شما تشکر می کنیم. انجمن دفاعیه از هنرمندان ایران با موضوعاتی نظیر: کلاه قرمزی نوروز۹۱هم به خانه های ما می آید. «وضعیت سفید»: حیف که قاب تلویزیون کوچک است «انتهای خیابان هشتم» در گروه عصر جدید روی پرده می‌رود پست های قبل انجمن دفاعیه از هنرمندان ایران : مصاحبه خواندنی با امین حیایی داود رشیدی: شکایت‌نامه‌ای از آقای سلحشور به دلیل اهانت به بازیگران تنظیم کرده‌ایم مثل همیشه به حمایت شما دوستان نیازمندیم. منتظر قدم های گرم و صمیمی شما دوستان هستیم. با تشکر ازشما همراهان

انجمن دفاعیه از هنرمندان ایران

سلام. از اینکه با ما همراه هستید از شما تشکر می کنیم. انجمن دفاعیه از هنرمندان ایران با موضوعاتی نظیر: پوستر مهتاب کرامتی – پژمان بازغی – شاهرخ استخری پست های قبل انجمن دفاعیه از هنرمندان ایران : «انتهای خیابان هشتم» در گروه عصر جدید روی پرده می‌رود «وضعیت سفید»: حیف که قاب تلویزیون کوچک است مثل همیشه به حمایت شما دوستان نیازمندیم. منتظر قدم های گرم و صمیمی شما دوستان هستیم. با تشکر ازشما همراهان

انجمن دفاعیه از هنرمندان ایران

سلام. از اینکه با ما همراه هستید از شما تشکر می کنیم. انجمن دفاعیه از هنرمندان ایران با موضوعاتی نظیر: نقد مفصلی درباره سریال سقوط آزاد: یک سریال ضعیف از یک کارگردان قوی «تا رهایی» جایگزین «از یاد رفته » می‌شود فریماه فرجامی را یادتان هست ؟ عکس هایی از بازیگران پست های قبل انجمن دفاعیه از هنرمندان ایران : پوستر مهتاب کرامتی – پژمان بازغی – شاهرخ استخری «انتهای خیابان هشتم» در گروه عصر جدید روی پرده می‌رود مثل همیشه به حمایت شما دوستان نیازمندیم. منتظر قدم های گرم و صمیمی شما دوستان هستیم. با تشکر ازشما همراهان